LogTag SRIC-4 - Tek Kullanımlık Isı Veri Kaydedici

LogTag SRIC-4, hem kısa mesafe hem de uzun mesafe nakliye uygulamalarında, ısıya hassas ürünlerin izlenmesi için, özel olarak geliştirilmiş tek kullanımlık bir ısı kaydetme cihazıdır.

3968 adet kayıt hafızası ve sağlam ve ekonomik pakette 6 aylık kullanım ömrü ile SRIC-4, gelişmiş bir ısı kaydetme cihazının tüm özelliklerini üzerinde barındırır.

Standart LogTag Interface Cradle ürünü ve ücretsiz olarak sunulan işletim yazılımı LogTag Analyser ile birlikte kullanıldığında, SRIC-4, kullanıcı tarafından geniş bir kayıt ve uyarı koşulları yelpazesi için kolayca konfigüre edilebilir.

Okunan değerler, elde edilen verileri grafik, tablo veya istatistik formatında gösterme olanakları sunan ve bunların elektronik olarak arşivlenmesini, dış bir kaynağa aktarılmasını, ileri veri yönetim sistemlerini destekleyen, verinin transmisyonunu sağlayan LogTag Analyser yazılımı ile indirilir.

Kırmızı uyarı göstergesi, okunan değerlerin ünitenin konfigüre edildiği zamanda belirlenen sınırların dışına taşması halinde, herhangi bir PC’ye gerek kalmaksızın derhal uyarı verir.

Yeşil “OK” göstergesi, ünitenin sağlıklı çalıştığını görsel olarak teyit eder.SRIC-4 cihazı görünmeyecek bir noktaya yerleştirilmiş harici bir ısı sensörüne sahiptir.Bu sayede hem sensör fiziksel olarak korunmuş olur hem de uzaktan komut alarak çalışan sensörler ile genelde ilişkilendirilen hızlı cevap verme zamanı da sağlanmış olur.

 

Kırmızı Uyarı göstergesi Okumaların eşik değerleri aşıp aşmadığını gösterir.

OK Göstergesi - Sağlıklı çalışma durumunu gösterir

İnceleme işareti – Alınan kayıtların içine işaret konulabilir

Push Butonu ile kayıt işlemini başlatma (Push Button Logging)

Hızlı İndirme - Kayıtları indirmek saniyeler mertebesinde

Başlatma öncesi (“Pre-Start” Logging) Kayıt Özelliği

Kredi kartı boyutlarında

Gerçek zaman saati - Eşzamanlı olarak zaman ve ısı kaydı

Ücretsiz LogTag Analyser Yazılımı - Bilgisayara Kayıt ve Raporlama

Yüksek Güvenilirlik ve Hassas Ölçüm

Yeniden Kalibrasyon Özelliği

4000 adet kayıt kapasitesi

Uygulamalar

  • Ortam sıcaklığının belirli aralıklarda tutulması gereken, ısıya hassas gıda maddelerinin uzun ve/veya kısa mesafe taşımacılığı

LogTag SRIC-4 Özellikleri

  • Sıcaklık Aralığı: -25°C . +60°C
  • Hassasiyet: ±0.5°C
  • 4,000kayıt
  • En küçük örnekleme aralığı 1 dakika
  • 6 ay'a kadar batarya ömrü
  • Tek yolculuk için uygun

Teknik Broşür için Tıklayınız...